Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Time of Dragons
Ücretsiz Online Ejderha Savaşı Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Time of Dragons oyununda ejderhalarla savaşıyoruz. İlginç bir yapıya sahip MMO türünde başarılı bir aksiyon oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. İlginç bir yapıya sahip olan Time of Dragons oyunu fantastik bir dünya ve hikaye sizleri bekliyor.

Atlans ve Neils adlı ulusar yüzyıllar boyunca savaşmış fakat birbirleriyle mağlup etmeyi ve savaşı sonlandırmayı ne yazık ki başaramıyor. Teknoloji bakımından ileri bir iki ırkın ana savaş silahlarıysa dev ejderhalar oyunda bulunmaktadır. Lazer ve füzeler silahlarıyla donatılmış ejderhalarıyla gökyüzüne açılan bu ırklar bütün güçlerini havada çarpıştırıyor.

Savaşı kontrol edeceğiniz Time of Dragons oyununda tarafınızı seçip aksiyona başlıyorsunuz. Online bir yapıya sahip olan Time of Dragons oyununda yeteneklerinizi kullanarak başarı kazanabilirsiniz. Ejderhalarınızın kullanabileceği birçok farklı silah seçeneklerine de Time of Dragons oyunuyla sahipsiniz. Kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. PvP tabanlı olan Time of Dragons oyununda dünya üzerindeki diğer oyuncularla havada savaşabiliyorsunuz. Yüksek dozda heyecan yaşayabileceğiniz Time of Dragons oyunu başarılı bir grafik kalitesine sahiptir. 

Eğer sizde ejderhalarla savaşacağınız başarılı bir aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız Time of Dragons'u mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

Time of Dragons Sistem Gereksinimleri:
- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- 1280 x 720 ekran çözünürlüğü

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,783
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.