Titanfall 2

Titanfall 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Online FPS Oyunu

Titanfall 2 oyununda aksiyon dolu anlar yaşamaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Titanfall 2 oyununda heyecan dolu online karşılaşmalar yapabilirsiniz. Heyecan verici savaş robotlarını kontrol ettiğiniz Titanfall 2 oyununda yaya olarak sıcak çatışmalara giriyorsunuz. FPS öğelerinin yer aldığı serinin ikinci oyunu olup temelde yüksek tansiyona sahip online karşılaşmalar yapmanıza imkan sağlıyor. 

Tek kişilik senaryo modunda düşman hattının gerisinde tek başınıza kalmış bir asker rolündeyiz. Kahramanımız bu düşmanların elinden kurtulabilmek için mücadele ederken Titan ile karşı karşıya geliyor. Bu karşılaşma sonrasında ise düşanın elinden kurtulmak için kahramanımız Titan birlikte mücadele ederek savaşmak zorunda kaldığımız Titanfall 2 oyununda Titan'ı kontrol ederek aksiyonun içerisinde kendimizi buluyoruz. 

Titanfall 2 oyununun içerisinde yer alan savaş robotlarını da kişiselleştirebilirsiniz. Farklı konfigürasyon seçeneğine sahip olduğumuz Titanfall 2 oyununda bilgisayarda 60 FPS yakalayacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlı çarpışmaların yer aldığı bir hayli akıcı oyun deneyimine sahip oluyorsunuz. Titanfall 2 oyunundaki karakterler çevresel öğeler, modellemeleri ve görsel efektler de yüksek detay grafiklerine sahiptir. Ayrıca oyunun multiplayer modu ise oldukça etkileyici. Eğer sizde online FPS oyunlarını seviyorsanız Titanfall 2'yi mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,617
HEMEN İNDİR (77.12 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?