Toy Defense 3: Fantasy

Toy Defense 3: Fantasy

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Strateji Toprak Savunma Oyunu

Topraklarınızı canavarlardan korumaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Toy Defense 3: Fantasy oyununda topraklarınızı korumaya çalışıyorsunuz. Canavalara karşı mücadele ettiğimiz heyecan dolu bir kule savunma oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Toy Defense 3: Fantasy oyununda fantastik bir dünyanın kapıları sonuna kadar bizlere açılıyor. Bu dünyada kendi krallığımızı korumak için mücadele veriyoruz. 

Şeytani canavarlar sürekli olarak topraklarımıza saldırmak için bekliyor. Bizde onlara karşılık vermek için var gücümüzle mücadele etmeye çalışıyoruz. Oyunda düşmanlarımızı yok ederek para kazanıyoruz. Kazandığınız paraları savunma yapmak için yani güçlenmek amacıyla kullanabilirsiniz. Bu sebeple kaynak yönetimi büyük bir önem taşıyor. 

Taktiksel yeteneklerinizi becerilerinizi sınayabildiğiniz oyunda özel yeteneklerimiz de bulunuyor. Eğer bunlar yeterli gelmiyorsa oyun içi satın alım aracılığıyla belli bir ücret karşılığında özel güçler alabilirsiniz. Eğer sizde topraklarınızı canavarlardan korumak istiyorsanız Toy Defense 3: Fantasy'i oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,276
HEMEN İNDİR (88.87 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?