Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

TransTools
Çeviri Kontrol Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TransTools programıyla üzerinde çalışmakta olduğunuz Microsoft Office döküman ve belgeleri üzerinde çeviri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan TransTools programı özellikle çeviri işleriyle heşir neşir olan kullanıcılara hitap etmektedir. 

AutoCAD, Visio, Excel ve Microsoft Word programları üzerinde çalışan TransTools programının indirdikten sonra diğer kullanmak istediğiniz program içerisinde bulunan eklentiler kısmından bu çeviri hizmetini etkinleştirebiliyorsunuz. 

TransTools programının temel amacı ise çeviri işlemleriniz esnasında sizin için belgeleri biçimlendirip çeviri işlemini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizdir. 

Çeviri işlemini yaptıktan sonra kontrol araçlarını kullanıp çeviri esnasında yaptığınız kelimeleri doğru olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda listeler özelliği ile tüm çeviri işlelerinizi düzenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İçerisinde yer alan özel komutlar sayesinde birçok çeviri işinizi otomatikleştirmenize imkan sağlayan TransTools programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.2
BOYUT
16.64 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,470
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.