Trine 3

Trine 3

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Platform Oyunu

Trine serisinin son oyunu 3 boyutlu grafiklere sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Trine 3 oyunu başarılı bir platform oyunu olup türünün en iyi temsilcileri tarafından sunulmaktadır. Trine oyunlarında yer alan Büyücü Amadeus, Hırsız Zoya, Şovalye Pontius adında büyülü güçlere sahip kalıntı etrafında gelişen hikayeleri konu alan Trine 3 oyununda kahramanlarımız bu maceralarına farklı bir şekilde devam etmektedir. 

Trine 3 oyununda kahramanlarımız yeni oyunda hayatlarının Trine tarafından kendilerine bahşedilen büyülü güçler tarafından kontrol edilmesinden kurtulmaya karar veriyor. Daha sonra Trine'ya doğru yola çıktıklarında yolun sonunda Trine parçalanıyor ve ortaya kadim çağlardan kalan acımasız bir büyücü çıkıyor. 

Oyunda kahramanlarımız ellerinde kırık bir büyülü kalıntı ile büyücülerin peşine düşüp ortaya çıkan zararı kapatmak için maceraya atılıyorlar. Oyun tam anlamıyla  2 boyutlu yapıyı esnetip 3 boyutlu bir yapıya geçmiş. Oyunda kahramanlarımızı farklı kamera açılarından kontrol ediyoruz. Bulmacaları çözmek için bazen 3. şahıs bakış açısına da gerek duyuyoruz. 3 farklı kahramanımızın kendilerine has yeteneklerini birleştirmemiz gerekiyor. Tüm bunların dışında farklı düşmanlarla bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabiliyorsunuz. 

İyi bir kaliteye sahip olan Trine 3 oyununda kahraman modellemeleri cıvıl cıvıl renkler ve görsel efektlerle birleşiyor. Keyifli ve macera dolu bir oyun oynamak isteyenler için başarılı olduğunu söylemek mümkün. 

Trine 3 Sistem Gereksinimleri
Windows Vista işletim sistemi (yüksek grafik ayarları sadece 64 bit işletim sistemlerinde aktif olmaktadır)
Çift çekirdeki 1.8 GHZ Intel i3 işlemci veya çift çekirdekli 2.0 GHZ AMD işlemci
4 GB RAM
Nvidia GeForce 260, ATI Radeon HD 4000 serisi veya Intel HD Graphics 4000 serisi ekran kartı
DirectX 10
6 GB boş depolama alanı
İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,648
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?