Troll and I

Troll and I

Son Güncelleme: 5 yıl önce

TPS Türünde Aksiyon Oyunu

TPS türünde hikayesiyle dikkat çeken harika bir oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Troll and I oyunu İskandinav mitolojisi ile bağlantılı bir hikaye sizleri bekliyor. Bununla birlikte Otto adındaki kahramanımızın macerası konu alınıyor. Bu mitolojide önemli bir yere sahip olan Troll and I oyununda Otto adındaki kahramanımız avcılara yakalanmamak adına köyünden kaçıyor ve bu kaçış sonrasıdna uzun bir süredir arayış içerisinde olduğu troll ile karşılaşıyor.

İlk karşılaşmalarında Otto her ne kadar nasıl iletişim kuracağını bilmiyor olsa da dost olarak Otto'nun evini yok eden avcılara karşı birlikte iş birlikçi oluyorlar. Biz de onlarla birlikte maceraya dahil oluyoruz. Kontrollü bir şekilde ilerlediğimiz oyunun içinde iki kahraman arasında istediğimiz kadar geçiş gerçekleştirebiliyoruz.

Gücüyle ön plana çıkan oyunda düşman saldırılarına karşı uzun bir süre dayanarak yüksek hasar verebiliyor. Otto ise gizli bir şekilde hareket ederek kendi silahlarını inşa ediyor. Bu oyunda hangi kahramanı seçip nasıl bir oyun stiline sahip olacağını sizin belirlemeniz mümkün. 

Etkileyici grafiklere ve hoş seslere sahip Troll and I oyunu genel olarak başarılı bir TPS türünde aksiyoon oyunu olduğu için denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
933
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?