ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3

ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Efsane Dövüş Oyunu

Süper kahramanların dövüştüğü harika bir dövüş oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM oyununda süper kahramanların dövüşü konu alınmaktadır. Bilgisayar platformlarına resmi olarak çıkış yapan ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM oyununda keyifli anlar yaşamanız da kaçınılmaz oluyor. İlk olarak 1996 yılında karşımıza çıkan X-Men vs. Street Fighter adıyla çıkış yapan oyundan sonra çıkmış ve popüler hale gelmişti. 

Geliştirici firma oyunları arcade konsolları ve oyun konsolları için geliştirmeyi uygun görmüş bir türlü yeni teknolojiye geçmek istememişti. Bilgisayar oyuncuları her ne kadar benzeri oyunlar ile karşılaşmış olsalarda oyunun geliştiricisinden kendilerine yönelik birşey görememişti. Oyun konsolları için 2011 yılından yayınlandıktan sonra aradan geçen 6 yıl sonrasında PC oyuncularıyla buluşan ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM oyununun yeni versiyonunde 1080p çözünürlük ve 60 FPS kare hızı desteğiyle geliniyor. Bu sayede akıcı dövüş deneyimleri yaşamamız da kaçınılmaz olacaktır. 

ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3 serisinden tanıdığımız kahramanlar yer alıyor. Ryu, Ken gibi kahramanlar dışında Capcom oyunlarındaki kahramanlarla birlikte Marvel evreninden Spider Man, Iron Man, Wolverine, Hulk gibi kahramanlar kapışıyor olup oyuncular kendi takımlarını kurup senaryo modunu tamamlamak isterseler bunu yapıyor istemezler ise online karşılaşmalarda becerilerini gösteriyor. Gayet etkileyici bir ortamın yer aldığı ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi veya Windows 8.1

- 2.4 GHz Intel Core 2 Duo işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 260 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 16 GB boş depolama alanı

- DirectSound uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,602
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?