Umbra: Shadow of Death

Umbra: Shadow of Death

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fizik Tabanlı Platform Aksiyon Oyunu

Umbra: Shadow of Death oyunu karanlık bir atmosfere sahip zorlu bulmacalar bulundurmaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanan başarılı bir platform oyunudur. Fizik tabanlı bulmacalar bulunduran Umbra: Shadow of Death oyununda kahramanınıza yardımcı olmanız gerekiyor. 

Oyunun tam sürümü hakkında bir fikir sahibi olmanıza imkan sağlayan Umbra: Shadow of Death oyunu bu demoda fantastik bir dünyaya konuk olmanıza yardımcı olmaktadır. Oyunun tam sürümü hakkında fikir sahibi olmanıza imkan tanıyan bu demoda fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Kaliteli 2 boyutlu bir platform oyunu olup karşınıza çıkan tuzaklara doğru iyi bir zamanlama yapmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde robotlar ve canavarlar gibi düşmanlarla da savaşabiliyorsunuz. 

Umbra: Shadow of Death oyununda düşmanlarımızın ve kahramanlarımızın bize dönük yüzleri ise karanlığa gömülüyor. Arka plan ve görsel efektler ile renklendirilmiş olan Umbra: Shadow of Death oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Umbra: Shadow of Death Minimum Sistem Gereksinimleri
Windows 7 işletim sistemi
Intel i5 işlemci
2 GB RAM
2 GB paylaşımlı dahili Intel HD 4400 ekran kartı
DirectX 9.0
300 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,442
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?