Unbox

Unbox

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Aksiyon Dolu Platform Oyunu

Heyecan dolu bir oyun tecrübesine ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Unbox oyununda bizlere güzel grafikler eşlik ediyor. Bununla birlite başarılı bir fiziğin de eşlik ettiğini görüyoruz. Farklı multiplayer oyun modlarıyla son derece iyi bir oyun tecrübesi yaşamamız mümkün oluyor. 

Unbox oyununda tropik adalardan buzullara kadar uzanan bir yol var. Bizleri farklı mekanların geldiği Unbox oyunu aslında 90'lı oyunları düşünülerek hazırlanmıştır. 2 boyutlu Unbox'ta alışılmıştan bir hayli farklı olan oyun kahramanları da oyunda karşımıza çıkıyor. Ana kahramanlarımız bildiğimiz gibi karton koliler. Bu karton kolileri dünyanın en prestijli kargo şirketini oluşturuyorlar. Oyunda kahramanlarımız yeteneklerini göstermek için bu karton kutuları kullanıyorlar. Oyunda bu kolileri kendi alıcılarına teslim etmeye çalışıyoruz. Zaman zaman karşımıza ölümcül tehlikeler dahi çıkabiliyor ancak becerilerimizi kullanarak bu engelleri aşmamız gerekiyor. 

Aksiyon öğesinin de bünyesinde bulunan Unbox oyununda oyunda suya düşmemeye çalışırken havai fişekler de kullanabiliyoruz. Ardından bölüm sonu canavarlarına karşı gücümüzü gösterebiliyoruz. Farklı araçları kullanarak uçak üzerinde yolculuk yapmamız mümkün olup zaman zaman bolca patlamanın içerisinde kendimizi buluyoruz. Eğer sizde reflekslerinize güveniyorsanız ve bu tarz platform oyunları hoşunuza gidiyorsa mutlaka Unbox'u denemelisiniz. 

Unbox Sistem Gereksinimleri
- Windows Vista işletim sistemi

- 2.00 GHz çift çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- Nvidia 9800 GTX veya AMD HD 7750 ekran kartı

- 7 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,148
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?