Under Control

Under Control

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Under Control oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Gerçek zamanlı başarılı bir strateji oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize imkan sağlayan Under Control oyununda bir komutanın yerine geçiyoruz.

General Krieg elindeki savaş araçlarını ve silahları kullanarak gezegeni istila ettiğinden dolayı insanlığın özgürlüğü kısıtlanmış. Tekrar özgürlüğe kavuşması için oyunda kendi ordumuzu da kurmamız gerekiyor. Under Control oyununda kaynak toplamak ve bu kaynakları doğru bir şekilde harcamakta oldukça önemli.

Oyunda dilerseniz kaynaklarınızla savaş aracı ve asker üretebilirsiniz. Dilerseniz de elinizdeki teknolojiyi geliştirerek askerlerinizi ve savaş araçlarınızı da güçlendirmeniz mümkün. Online bir alt yapıya sahip olan Under Control oyunu yapay zekaya sahip düşmanlara karşı yahut diğer oyuncularla PP karşılaşmaları da yapabiliyorsunuz. Klasik grafiklere sahip olan Under Control oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,023
HEMEN İNDİR (8.76 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?