Unity Web Player indir
Unity Web Player

Unity Web Player indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

3D Oyunları Oynatmak için Gerekli Program

Gelişen teknoloji ile farklı ürünler ile karşılaşıyoruz. Fakat 3 boyutlu görüntüleri oynatmak tek başına yeterli olmuyor. 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunları, grafikleri, animasyonları oynatmanıza imkan sağlayan ideal bir hizmettir. 

3D içerikleri tarayıcınızda oynatmak 3 boyutun keyfine varmak için inanılmaz bir hizmettir. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Unity Web Player eklentisi sayesinde 3 boyutlu içerikleri grafikleri oyunları ve diğer içerikleri sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz. 

3 boyutlu oyunları oynatmanıza imkan sağlayan Unity Web Player eklentisini tarayıcınızda kullanabilirsiniz. Görüntüleme işlemini hızlı ve akıcı bir şekilde yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Tarayıcınızda kullanabileceğiniz Unity Web Player eklentisi sayesinde 3 boyutlu içerikleri sorunsuz bir şekilde oynatmanın tadını çıkarın.. 

3D oyunları oynarken sorunyaşıyorsanız Unity yükleyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yükledikten sonra oyunun bulunduğu sayfayı kapatıp açmanız yeterli olacaktır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.5.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
10,099
HEMEN İNDİR (1.02 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
poyraz poyraz 2 yıl önce
ben şuan 3d afrika oyununu açmak istiyorum ama açılmıyor... Sen biliyormusun.