Verdict Guilty

Verdict Guilty

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Retro Klasik Dövüş Oyunu

90'lı yıllarda oynadığımız Street Fighter, Fatal Fury, Double Dragon, World Heroes, The King of Fighter gibi klasik yapımları hatırlatan Verdict Guilty oyunu genel olarak sürükleyici bir deneyime sahiptir. Oyun Neo Seoul şehrinde geçiyor. Bununla birlikte şehrin beklenmedik terörist ve suçlu saldırılarına hedef olduğunu görüyoruz. 

Neo Seoul da kısa bir büyük bir kaosun içine giriyor. Oyunda geriye kalan tehdidi ortadan kaldırmaya çalışıyor ve az sayıda güvenlik görevlisinin kalmasıyla güvenlik görevlilerinin yerine geçtiğimiz oyunda suçluları durdurmak için yoğun bir mücadele sarf ediyoruz. 

Klasik 2 boyutlu dövüş oyunlarıyla aynı oyun mantığına sahip olan oyunda kahramanızı seçip ringe çıkıyoruz. Ardından kendi canınız tükenmeden rakibinizin canını tüketmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde tekmeler, yumruklar dışında makinalı tüfekler, tabancalar ve hatta özel eğitimli olan polis köpeklerinizi de kullanabilirsiniz. 

Etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda sesler ve müzikler dışında retro ortam dikkat çekiyor. Eğer sizde klasik dövüş oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Verdict Guilty'ı denemelisiniz. 

Verdict Guilty'nin  sistem gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 1.6 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- 64 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 120 MB boş depolama alanı

- 1280x720 ekran çözünürlüğü

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,081
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?