Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

VideoLAN Movie Creator
Video Geliştirme ve Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda bulundurmanız gereken bir program tabii video düzenleme işleriyle uğraşmayı seviyorsanız. Fotoğraflardan video oluşturan yada videoları düzenleme işleriyle ilgilenen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir düzenleme editörüdür. 

Elinizde bulunan videolar üzerinde işlem yapmanıza imkan sağlayan VideoLAN Movie Creator programı ücretsiz olmasından dolayı her kullanıcının ulaşabileceği bir hizmet. Ücretsiz olarak snulan en iyi umut verici video düzenleme editörlerinden biri olan VideoLAN Movie Creator programıyla video düzenleme alışkanlığınıza yeni bir deneyim getirebilirsiniz. 

Fotoğraf, video ve ses ile çalışabilen VideoLAN Movie Creator progamının kullanımı ise oldukça basit. Bu nedenle bilgisayar deneyimi fazla iyi olmayan kullanıcılar bile zorlanmadan kullanabilecektir. 

Zaman çizelgesinden anlık olarak düzenlemelerinizi takip etmenize olanak sağlayan VideoLAN Movie Creator programı sürükle bırak desteği de sunmaktadır. Eğer sizde slayt oluşturmak ve video geliştirmek için başarılı aynı zamanda ücretsiz bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız VideoLAN Movie Creator'u kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.2.1
BOYUT
28.45 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,319
GELİŞTİRİCİ
Edgewall Software
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.