VideoLAN Movie Creator indir
VideoLAN Movie Creator

VideoLAN Movie Creator indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Video Geliştirme ve Oluşturma Programı

Windows bilgisayarınızda bulundurmanız gereken bir program tabii video düzenleme işleriyle uğraşmayı seviyorsanız. Fotoğraflardan video oluşturan yada videoları düzenleme işleriyle ilgilenen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir düzenleme editörüdür. 

Elinizde bulunan videolar üzerinde işlem yapmanıza imkan sağlayan VideoLAN Movie Creator programı ücretsiz olmasından dolayı her kullanıcının ulaşabileceği bir hizmet. Ücretsiz olarak snulan en iyi umut verici video düzenleme editörlerinden biri olan VideoLAN Movie Creator programıyla video düzenleme alışkanlığınıza yeni bir deneyim getirebilirsiniz. 

Fotoğraf, video ve ses ile çalışabilen VideoLAN Movie Creator progamının kullanımı ise oldukça basit. Bu nedenle bilgisayar deneyimi fazla iyi olmayan kullanıcılar bile zorlanmadan kullanabilecektir. 

Zaman çizelgesinden anlık olarak düzenlemelerinizi takip etmenize olanak sağlayan VideoLAN Movie Creator programı sürükle bırak desteği de sunmaktadır. Eğer sizde slayt oluşturmak ve video geliştirmek için başarılı aynı zamanda ücretsiz bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız VideoLAN Movie Creator'u kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
2.2.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,126
GELİŞTİRİCİ
Edgewall Software
HEMEN İNDİR (28.45 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?