Warside

Warside

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Online Aksiyon Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Warside oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Ücretsiz olarak oynamanız için hazırlanmış online altyapıya sahip olan oyun bilim kurgu tabanlı bir hikayeye sahp. Galaksi çapında farklı kaynaklar üzerinde hakimiet kurmak ve güç elde etmek isteyen taraftarların savaşları konu alınmaktadır. Aynı zamanda savaşa kendi süper yeteneklere sahip askerinizi de oluşturarak oyuna katılıyoruz.

Warside oyununda diğer oyunculara karşı çarpışarak kimin galip geleceğini de belirlemeniz mümkün. Warside oyununda oyuncular dışında akın akın saldıran canavarlar da işi zorlaştırıyor. Farklı oyun mekanikleri bulunması sebebiyle oyunda fizik kurallarının değiştiğini görüyoruz. 

Aksiyonun biran bile duraksamadığı oyunda zenginleştirilmiş elemenler yer alıyor. Bu sayede kahramanızı geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde çeşitli ekipman ve silah seçenekleri de bulunmaktadır. 2 boyutlu grafiklerin yer aldığı göze hoş gelen oyun sisteminizi yormadan çalışma göstermektedir. Eğer sizde aksiyon dolu bir savaşa katılmak istiyorsanız Warside oyununu denemelisiniz 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,754
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?