We Were Here

We Were Here

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Çok Oyunculu Macera Oyunu

We Were Here oyununda kayıp olan arkadaşlarınızla iletişime geçerek onları bulmalısınız. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış We Were Here oyununda online bir keyif sizleri bekliyor. İlginç bir oyun tecrübesi sunan oyunda kayıp olan arkadaşlarınızla telsizle iletişime geçerek onları bulmaya çalışıyoruz. 

Macera deneyimi verme konusunda etkileyici olan We Were Here oyunu benzerlerine göre farklı bir yapıya sahip. Genellikle macera oyunları tek kişi üzerine kurulu ve tek kişilik hikayeler içerir bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışırız. Ancak bu oyunda farklı bir deneyim olarak diğer oyuncularla birlikte ilerleyebiliyoruz. 

Daha önce arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz macera oyunlarıyla pek karşılaşmamıştık. Aksiyon oyunlarıyla karşılaşmıştık ancak bu anlamda yeni bir bakış açısı getiren We Were Here oyununda ortak bir şekilde hareket ediyor ve başarılı olmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. 

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz We Were Here oyununda sesli iletişimler kurarak ilerleyebiliyorsunuz. Soğuk topraklarda geçen oyunda soğuk iklimde kaybolmuş olan arkadaşlarımıı bulmaya çalışan kahramanın yerine geçiyoruz. Tek sahip olduğunuz şey telsiz ve bulunduğumuz kaleden kurtulmamız gerekiyor.

Telsizin öbür ucunda bulunan arkadaşlarımız için mücadele verdiğimiz oyunda karşınıza çıkan nesneleri arkadaşlarınıza tarif ediyor ve arkadaşlarınızın talimatı üzerine hareket ediyorsunuz. We Were Here oyunu için doğal olarak mikrofona sahip olmanız lazım. Etkileyici bir oyun deneyimi sunan We Were Here'yi denemenizi öneriyorum.

We Were Here Sistem Gereksinimleri

- Mikrofon

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 veya eşdeğer özelliklere sahip işlemci

- 4 GB RAM

- Intel HD Graphics 6000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,385
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?