Wi-Fi Transfer

Wi-Fi Transfer

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Kablosuz Dosya Transfer Etme Programı

Wi-Fi Transfer uygulamasıyla mobl cihazınız ve Windows bilgisayarınız arasında hızlı bir şekilde dosya transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Wi-Fi Transfer uygulamasıyla dosya transfer işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde dosyalarınızı paylaşmanıza imkan sağlayan kablosuz bir hizmettir. 

Samsung tarafından ücretsiz olarak sunulmakta olan Wi-Fi Transfer uygulaması normal şartlarda olan kabloya gerek duymadan dosya paylaşım imkanı sunuyor. Android cihazlarda çalışan uygulama aynı zamanda internet bağlantısına da gerek duymuyor. Adı her ne kadar interneti hatırlatsa da uygulama internet bağlantısı gerektirmiyor olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Windows bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında dosya transfer işlemini kablosuz gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Eşleştirme, yedekleme ve diğer işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Uygulama hem bilgisayarınızda hemde Android cihazınızda yüklü olmalıdır. Android versiyonunu da sitemizden bulabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya Paylaşımı
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
4,467
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?