Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Candy Crush Saga
Windows Phone İçin Şeker Eşleştirme Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android ve iOS cihazlarda milyonlarca kez indirilen Candy Crush Saga oyununda aynı renk şekerleri patlatıp arkadaşlarınızı geçmek bir hayli eğlenceli oluyor. Peki hep mi aynı şey.. Tabiki değil! Oyun içerisinde zorluk seviyeleri fazla ve aşırı bağımlılık yapıyor. Bu nedenle oynamadan önce birşeye olan bağımlılığınızın ne kadar süreceğini bir kafanızdan kestirmenizde fayda var.

Ücretsiz olarak sunulan Candy Crush Saga oyununda Facebook arkadaşlarınızı entegre edebilir onların ne kadar gerisinde yada ilerisinde olduğunu kendiniz oynayarak görebilirsiniz. OYun içerisinde şekerleri patlatmak yetmiyor.

Aynı zamanda size verilen görevleri de yerine getirmeniz gerekiyor. Türkçe dil desteği de sunduğundan dolayı görevleri anlamakta sorun yaşamayacaksınız. Oyun içerisinde bölüm tasarımı değişiklikleri bu oyuna uzun soluklu olması için gereken herşeyi bu anlamda katıyor. Eğer sizde eşleştirme oyunlarını seviyor ve bu eğlencenizi biraz daha ilerletmek istiyorsanız Candy Crush Saga oyununu Windows Phone cihazlarınızda oynamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
6,358
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.