Dream League Soccer indir
Dream League Soccer

Dream League Soccer indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Windows Phone için Ücretsiz Futbol Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazınız üzerinde oynayabileceğiniz kaliteli grafiklere sahip başarılı bir oyundur. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup FIFA kadar başarılı bir yapıma sahiptir. Kendi rüya takımınızı oluşturup turnuvalara katıldığınız Dream League Soccer oyununu mobil platformda oldukça başarılıdır. 

Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarda akıcı bir performans sunan Dream League Soccer oyunu boyutunun düşük olmasıyla da ön plana çıkıyor. Kendi takımınızı oluşturduğunuz Dream League Soccer oyununda favori oyuncularınızdan oluşan takımınızla yeşil sahalara iniyorsunuz. Kazanmış olduğunuz her maç sonrası coin kazanıyor ve toplamış olduğunuz bu coinlerle takımınıza yeni oyuncular dahil edip takımınızı güçlü bir hale getirebiliyorsunuz. Diğer yandan antrenman programına katılıp oyuncularınızın yeteneklerini de geliştirmeniz mümkün. 

Pas verme, şut çekme, sol pres yapma gibi oyuncuları yönlendirdiğiniz hareketler için sağda yer alan butonlara basmanız gerekiyor. Windows Phone cihazınız üzerinde oynayabileceğiniz Mobi oyunu piyasasında oldukça başarılı olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
5,891
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?