Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Pororo Penguin Run




Windows Phone Için Animasyonlu Sonsuz Koşu Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows Phone işletim sistemli cihazınızda oynayabileceğiniz Pororo Penguin Run oyununda birbirinden sevimli ve eğlenceli karakterlerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Eğlenceli karakterleri ve eğlenceli animasyonları içeren Pororo Penguin Run uygulaması sayesinde sonsuz koşu türünde bir oyun olup başladığınızda bırakamayacaksınız. Oldukça etkileyici olan Pororo Penguin Run oyununda her bir farklı becerilere sahip karakterle oynayabiliyorsunuz. Pistlerde zıplayarak, koşarak ve uçarak engelleri aşıp eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Eğlenceli bir dünyaya eşlik ettiğiniz Pororo Penguin Run oyunu ödüllü çizgi film Pororo the Little Penguin'in resmi oyunu. 3 boyutlu harika grafikleriyle ön plana çıkan çizgi filmden sonra uyarlanan oyunda ana karakterler dışında 8 karakter daha bulunuyor. 

Robot Rody, Tilki Eddy , Kunduz Loopy, Kutup Ayısı Poby, Dinazor Tongtong ve Dişi Penguen Petty oyunda yöneteceğiniz karakterlerin kendine has özellikleri bulunuyor. Tabi her oyun gibi bu oyunda da karakterleri altın karşılığında açıyorsunuz. 

Oyundaki amacınız karşınıza çıkan engellere takılmadan altın, yıldız ve güçlendiricileri toplamak. Amacınız ise her sonsuz koşu oyununda olduğu gibi koşarak yüksek puan kazanmak. Eğlenceli bir oyun olduğundan şüpheniz olmasın. Pororo ve dostlarıyla bu keyifli maceraya katılmak istiyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.5.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,676
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.