Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Traffic Racer
Windows Phone İçin Eğlenceli Araba Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hayatınızdan trafik kurallarını atmayın ama Traffic Racer  oyununda hızı hiçe sayabilir ve trafik ışıklarına aldırış etmeden yolunuza devam edebilirsiniz. Window Phone işletim sistemli akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz Traffic Racer  oyunu sonsuz yarış oyunudur. Arcade türünde sunulan Traffic Racer oyununda trafik kurallarını hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Son sürat hızla yarışı ilk sonlandırmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. 

Daha önce Android ve iOS cihazlarında binlerce kez indirilen popüler bir oyun olup Türk geliştiriciler tarafından hazırlanmış 3 boyutlu grafikler içermektedir. Ayrıca oyun içerisinde yer alan 19 farklı araçtan birini seçerek trafiğe bakmadan hız sınırlarını zorlayarak gidebildiğiniz kadar yol kat etmeniz gerekiyor. 

Traffic Racer oyunu içerisinde elde ettiğiniz puanları upgrade edebilir dilerseniz bu puanlarla daha üstün özelliklere sahip bir araba satın alabilirsin. 

Kimi zaman karlı yolda, kimi zaman bir çölde kimi zaman ise şehir ortamında hız denemeleri yapacağınız Traffic Racer oyunda farklı modlar yer alıyor. Zamana karşı, sonsuz ve son olarak iki yönlü adlarını taşıyan her biri farklı bir heyecan yaratmayı ön görmüş. Oyunun kontrolleri ise oldukça kolay.  Gaz ve fren butonlarından aracınızı yönlendirebiliyorsunuz. Eğer sizde Windows Phone cihazına sahipseniz ve eğlenceli yapıda bir yarış oyunu arıyorsanız Traffic Racer oyununu oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.0.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,963
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.