Witch It

Witch It indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Aksiyon Dolu Saklambaç Oyunu

Heyecanlı ve bir o kadar eğlenceli bir oyun deneyimine ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Witch It oyunu online bir altyapıya sahiptir. Aksiyonun bol olduğu Witch It oyununda çok oyunculu ortamda saklambaç oynayabiliyorsunuz. Temel olarak cadı avını konu alan Witch It oyununda bir dönemlerde insanlar büyü yapmış olduğu gerekçesiyle cadıların peşine düşüyor. Beraberinde cadıları avlamaya çalışıyorlardı. Bu olaylar Witch It ile bir oyun haline dönüştürülmüş. 

Eğlenceli ve bir o kadar heyecanlı bir saklambaç oyunu oynamak isteyenlerin hoşuna gidebilecek olan Witch It oyununda dilerseniz avcı dilerseniz de cadı olabiliyorsunuz. Oyunda cadı olmayı tercih eden taraf görev olarak etraftaki eşyalara dönüşerek raund sonuna kadar saklanıyor. Avcı olan oyuncular ise ipuçlarını araştırmak ve cadıları yakalamak zorunda kalıyorlar. 

Fantastik bir dünyanın kapılarının sonuna kadar açıldığı Witch It oyununda bu dünya tamamen görsel bir şölen olarak karşımıza çıkıyor. Mizah ile harmanlanan oyunun sevimli bir görsel tarzı bulunuyor. Sistem gereksinimleri orta seviyede olan Witch It oyununa bir şans vermenizi tavsiye ediyorum. 

Witch It Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 2 yüklü Windows Vista veya Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz Intel Core i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 460 ekran kartı

- DirectX 10

- 3 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
9,880
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?