Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ZKW-Reborn
Zombi Hayatta Kalma Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

ZKW-Reborn, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz zombilere karşı savaş oyunudur. 
Windows işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan ZKW-Reborn oyunu aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. Retro grafiklere sahip olan ZKW-Reborn oyununda hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. 

Özel olarak tasarlanmış olan ZKW-Reborn oyunu 2 boyutlu grafiklere sahiptir. Side scroller oyununa benzer bir yapıyla karşımıza çıkan oyunda sürekli olarak bize saldırmakla meşgul olan zomblere karşı savaşıp hayatta kalmak için çabalıyoruz. 

Oyunda ne kadar uzun süre hayatta kalırsak o kadar iyi paza kazanıyoruz. Bu nedenle daha uzun süre kalmanız gerekiyor. Yeni silahlar satın almak için, kilit kapıları açmak için ve yahut kahramanlarınızı geliştirmek için bu paralara ihtiyacınız olacak. 

Oynanış bakımından oldukça heyecanlı olan ZKW-Reborn oyunu farklı yeteneklere sahip zombiler karşımıza çıkıyor. Zombiler karşısında özel taktikler izlemeniz gereken ZKW-Reborn oyununda zombilere karşı savaşabilirsiniz. Eğer sizde zombi temalı savaş oyunlarından keyif alıyorsanız ZKW-Reborn'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,456
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.