ZKW-Reborn

ZKW-Reborn

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Zombi Hayatta Kalma Oyunu

ZKW-Reborn, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz zombilere karşı savaş oyunudur. 
Windows işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan ZKW-Reborn oyunu aksiyon dolu anlar sizleri bekliyor. Retro grafiklere sahip olan ZKW-Reborn oyununda hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. 

Özel olarak tasarlanmış olan ZKW-Reborn oyunu 2 boyutlu grafiklere sahiptir. Side scroller oyununa benzer bir yapıyla karşımıza çıkan oyunda sürekli olarak bize saldırmakla meşgul olan zomblere karşı savaşıp hayatta kalmak için çabalıyoruz. 

Oyunda ne kadar uzun süre hayatta kalırsak o kadar iyi paza kazanıyoruz. Bu nedenle daha uzun süre kalmanız gerekiyor. Yeni silahlar satın almak için, kilit kapıları açmak için ve yahut kahramanlarınızı geliştirmek için bu paralara ihtiyacınız olacak. 

Oynanış bakımından oldukça heyecanlı olan ZKW-Reborn oyunu farklı yeteneklere sahip zombiler karşımıza çıkıyor. Zombiler karşısında özel taktikler izlemeniz gereken ZKW-Reborn oyununda zombilere karşı savaşabilirsiniz. Eğer sizde zombi temalı savaş oyunlarından keyif alıyorsanız ZKW-Reborn'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,480
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?