Zombie Panic! Source

Zombie Panic! Source

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ücretsiz Online Half Life 2 Zombi FPS Modu

Zombie Panic! Source, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz zombi savaş oyunudur. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Zombie Panic! Source oyununda zombi ordularına karşı savaşıyoruz. Kaliteli grafiklerin yer aldığı Zombie Panic! Source oyunu Counter Strike, Day of Defeat ve Half Life 2 oyun motorunu kullanmaktadır. Hayatta kalma mücadesinin üzerine kurulu olan Zombie Panic! Source oyununda diğer oyuncularla birlikte ortak bir şekilde belli hedefleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Oyundaki hikayemiz ise zombi kıyameti sonrası askeri ve erzak desteği olmadan zombilere karşı savaşmaya çalışan bir gruba katılmakla mücadelemiz başlıyor. 

Ücretsiz olarak Windows bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz Zombie Panic! Source oyununda heyecan dolu dakikalara tanık oluyor. Hayatta kalan insanlar ise tüfekler ve tabancaların dışında kılıçlar ve baltalar gibi yakın mesafede etkili silahları kullanabiliyor. 

Özellikle düşük sistem gereksinleriyle eski bir bilgisayardan bile takılmadan sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Eğer sizde zombi ordularının yer aldığı savaş oyunlarından keyif alıyorsanız Zombie Panic! Source'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,461
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?