Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

7-Data Android

reklam

Silinen Android Dosyalarını Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Android cihazınızdan silinen bütün dosyaları 7-Data Android programı ile geri getirmeniz mümkün.. Herhangi bir yanlışlık sonucu silinen resimlerinizi, videolarınızı, uygulamalarınızı, word dosyalarını ve veri dosyalarını kurtarabilirsiniz. 

Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak bağlantı kurup daha sonra arama yaparak kaybettiğiniz dosyaları bulmanıza imkan sağlıyor. Sadece silinen dosyaları değil kaybolmuş olan dosyaları da kurtarmanıza olanak tanıyan 7-Data Android programı popüler dosya formatlarını destekliyor. Destekledikleri arasında JPG, GIF, PNG, TIFF, PSD, AVI, MP4, MP3, WAV ve WMA formatları yer alıyor. Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken program sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ücretsiz olmasına rağmen program kendi üzerinde herhangi bir kısıtlama bulundurmamasıyla bizden tam puan alıyor. Tek yapmanız gereken Android işletim sistemli cihazınızı programı kurduğunuz bilgisayara bağlayıp bağlantı işlemini gerçekleştirmektir. Gerisini 7-Data Android programına bırakın.. Umuyorum ki sizde işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
1.99 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,449
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.