Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

IsoBuster
Hasarlı Diskten Dosya Kurtarma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

CD'ler, DVD'ler, BD'ler ve HD DVD'ler gibi arızalı depolama ortamlarından her türlü bilgiyi alabilen güvenilir bir veri kurtarma programıdır. CD'lerden, DVD'lerden, Blu-Ray'dan sabit sürücülerden çıkarılabilir depolama gibi çeşitli türlerden hasar görmüş olan verileri kurtarmak ve onarmak için tasarlanmış güvenilir bir veri kurtarma programıdır. 

Medya kartları, disket, yerel sabit diskler ile olan iletişimi destekleyen program kurtarılamayan verileri daha net görüntülemenize olanak sağlamaktadır. Basit bir kullanıcı arabirimine sahip olup hızlı bir çalışma halindedir. Tek yapmanız gereken şey tarama yapılacak olan cihazı seçmek.. Program sizin için gerekli oaln işlemleri yapacak olup geri yüklenip onarılacak dosyaları görüntülemenize yardımcı olmaktadır. 

IsoBuster programı CD / DVD / Blu-Ray tipini işleyebilme yeteneğine sahip olup silinmiş dosyalara çoklu seçenek uygulamanıza yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak, Roxio, Nero, Pinnacle ve Sony yazılımlarıyla işlenmiş yerlerden  dosya kurtarabilirsiniz. Verileri geri yüklemek için çeşitli özelliklerin yer aldığı IsoBuster programı genel olarak çıkarılabilir diskler, yerel sabit disklerden veri kurtarabilen başarılı bir programdır. Basitliği, hızı ve başarısıyla tercih etmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.9.0.00
BOYUT
4.6 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,752
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.