IsoBuster

IsoBuster

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Hasarlı Diskten Dosya Kurtarma Programı

CD'ler, DVD'ler, BD'ler ve HD DVD'ler gibi arızalı depolama ortamlarından her türlü bilgiyi alabilen güvenilir bir veri kurtarma programıdır. CD'lerden, DVD'lerden, Blu-Ray'dan sabit sürücülerden çıkarılabilir depolama gibi çeşitli türlerden hasar görmüş olan verileri kurtarmak ve onarmak için tasarlanmış güvenilir bir veri kurtarma programıdır. 

Medya kartları, disket, yerel sabit diskler ile olan iletişimi destekleyen program kurtarılamayan verileri daha net görüntülemenize olanak sağlamaktadır. Basit bir kullanıcı arabirimine sahip olup hızlı bir çalışma halindedir. Tek yapmanız gereken şey tarama yapılacak olan cihazı seçmek.. Program sizin için gerekli oaln işlemleri yapacak olup geri yüklenip onarılacak dosyaları görüntülemenize yardımcı olmaktadır. 

IsoBuster programı CD / DVD / Blu-Ray tipini işleyebilme yeteneğine sahip olup silinmiş dosyalara çoklu seçenek uygulamanıza yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak, Roxio, Nero, Pinnacle ve Sony yazılımlarıyla işlenmiş yerlerden  dosya kurtarabilirsiniz. Verileri geri yüklemek için çeşitli özelliklerin yer aldığı IsoBuster programı genel olarak çıkarılabilir diskler, yerel sabit disklerden veri kurtarabilen başarılı bir programdır. Basitliği, hızı ve başarısıyla tercih etmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
3.9.0.00
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,216
HEMEN İNDİR (4.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?