Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Alternate Archiver
Dosya Filtreleme Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Alternate Archiver ile dosyalarınızı belirli bir düzende tutabilirsiniz.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Alternate Archiver programı ile birlikte basit adımlarla düzenli olabilirsiniz. Oldukça işlevsel özellikler bulunduran Alternate Archiver programıyla aradığınız dosyalara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte dosyalarınızı belirli bir düzen içerisinde saklayabilirsiniz. Pek çok işlemi basit bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan Alternate Archiver programı gelişmiş filtre özelliği bulunduruyor. Bu sayede aradığınız dosyalara kısa bir süre içerisinde ulaşmanıza imkan tanıyor. 

Genel olarak işini iyi bir şekilde gerçekleştiren Alternate Archiver programı basit bir arayüze sahip olmasıyla birlikte güçlü özellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Farklı kriterlere göre dosya filtrelemesi yapmak isteyen kullanıcıların işini görecektir. Aynı zamanda entegre bir posta istemcisine de sahip olup herhangi bir e-posta adresinden diğer e-posta adresine seçtiğiniz belgeleri göndermeniz için size izin vermektedir.

Aynı zamanda ek araçlar olarak File Move, Directory, File Shredder, DLL Analyzer ve ExePacker'ı içermektedir. Eğer sizde dosyalarınızı belirli bir düzen içerisinde filtrelemek adına iyi bir programa gerek duyuyorsanız mutlaka Alternate Archiver'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.380
BOYUT
4.23 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,772
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.