Sync Breeze Ultimate

Sync Breeze Ultimate indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Dosya ve Klasör Yedekleme Programı

Dosyalarınızı ve klasörlerinizi hızlı bir şekilde senkronize edebilirsiniz. Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Sync Breeze Ultimate programı sadece bu yedekleme işini değil aynı zamanda hatalar durumunda e-posta ve sesli uyarı ayarlamanıza da olanak sağlamaktadır. 

Aynı projeyi farklı bilgisayarlar üzerinde çalışmanız gerektiği zamanlarda sistemden diğerine geçmek dosyaları takip etmek zor olabilir. Dolayısıyla bu tarz bir programla bu sorunu çözebilirsiniz. Sync Breeze Ultimate programı bu amaç için hazırlanmış yararlı bir program olup birden çok senkronizasyon modu bulundurmaktadır. 

Ayrı ağlarda yada aynı ağa sahip farklı bilgisaya kullanan kişilerin sevebileceği dosya ve klasör senkronize etme programı olan Sync Breeze Ultimate ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 

Periyodik bir zamanlama ayarlayarak istediğiniz zaman işlemin otomatik hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Senkronizasyonu istediğiniz gün, saat, dakika içerisinde önceden belirttiğiniz gibi yapabilir. Belge türüne bağlı olarak senkronizasyon modu söz konusu olduğunda Sync Breeze Ultimate programı size bu konuda yardımcı olacak çeşitli seçenekler sunacaktır.

Hızlı ve güvenilir senkronizasyon programı!
Sonuç olarak Sync Breeze Ultimate programı dosyalarınızın tam kontrolünü ele geçirmenize olanak sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahip sezgisel kontrollerden oluşan başarılı bir hizmet olduğundan Windows bilgisayarınızda bir şans vermenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
9.3.18
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,464
HEMEN İNDİR (5.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?