Free File Recovery

Free File Recovery

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Free File Recovery programı ile yanlışlıkla bilgisayarınızdan silinmiş olan dosyaları sadece birkaç adımda geri yükleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan dosya kurtarma programı ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. 

Teknoloji meraklısı bir kullanıcıysanız muhtemelen veri kurtarma programlarının karışık bir arayüze sahip olduğunu bilirsiniz. Ancak Free File Recovery programı öyle değil. Oldukçabasit bir şekilde hazırlanmış olup tek bir tıklama ile çalışma göstermektedir. Bilgisayar deneyimi olmayan kullanıcılar dahi kolay bir şekilde Free File Recovery programını kullanarak silinen dosyalarını geri getirebilir. Tüm birimleri tek bir ekranda gruplayabilen Free File Recovery programı ile taranacak olan sürücüyü seçip kurtartılacak dosyaları seçmek için gelmektedir. 

Kurtarılamayan dosyalar ana pencerede büyük bir panoda görüntülenmekte olup oluşturma tarihi, son erişim tarihi, dosya boyutu gibi bilgiler görüntülenebilmektedir. Dosya önizleme penceresi ne yazık ki yok. Free File Recovery programı yapmış olduğum testler esnasında ne yazık ki bazı öğeleri algılayamadı ancak diğer öğelerde etkileyici bir çalışma gösterdi. Dosyalarını geri getirmek isteyen Windows kullanıcılarının seveceğine inandığım ücretsiz olarak sunulan kurtartma programı olduğundan indirmenizi tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,837
HEMEN İNDİR (4.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?