Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Advanced SystemCare Ultimate

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Advanced SystemCare Ultimate programını kullanarak bilgisayarınızı en iyi hale getirmek amacıyla optimize edebilirsiniz. Sistem bakımı konusunda sizlere fazlasıyla yardımcı olmayı amaçlayan program içerisinde farklı sekmeler altında düzenlenmiş kategoriler sunmaktadır. Farklı kategorilerde ihtiyacınıza yönelik olanı seçebilirsiniz. Profesyonel araçlarla sizin güvende olmanızı sağlayacak başarılı bir hizmettir. 

Son derece profesyonel olan Advanced SystemCare Ultimate programı işlemlerinizi gerçek zamanlı olarak tamamlamanıza imkan sağlamaktadır. Sistem güvenliğini ve bakımını sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz Advanced SystemCare Ultimate programı Türkçe dil desteği de sunmaktadır. Bu sayede yaptığınız işlemleri nasıl yaptığınız hakkınd detaylı bilgi edinirken yabancı dil sorunu ile karşılaşmayacaksınız. 

İhtiyacınıza yönelik olarak içerisinde bulunan sistem bakım araçlarını seçerek ayarları yapılandırabilirsiniz. Eğer sizde bilgisayarınızın güvenliğine önem veriyorsanız Advanced SystemCare Ultimate programını deneyin.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.0.1.589
BOYUT
61.57 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,185
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.