GridinSoft Anti Malware

GridinSoft Anti Malware indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Kapsamlı Antivirüs Programı

GridinSoft Anti Malware ile bilgisayarınızı güvende tutmaya ne dersiniz?

GridinSoft Anti Malware programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan virüsleri kolay bir şekilde tespit edebilir ve temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde kapsamlı özelliklerin yer aldığı program işini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Programın en güzel tarafı ise tarama hızının yüksek olmasıdır. Kötü amaçlı yazılımların saldırı altındaysanız GridinSoft Anti Malware programı bu konuda sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. 

Onlarca ziyaret ettiğiniz sayfadan biri yahut tıkladığınız bir bağlantı sisteminize virüs bulaştırmış olabilir. Bunlar dışında harici bellekleri bilgisayarımıza takıp dosya transferini yaptığımız zaman bile virüsler sistemimize hızlı bir şekilde sızabiliyor. Kimi internet tarayıcılarını ele geçirip varsayılan arama motorunu yahut bununla birlikte anasayfanızı değiştirmektedir. 

Reklamların görüntülenmesine sebep olan tüm etkenleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda DNS ve proxy ayarlarınızı değiştiren virüsleri de veri trafiğinizi kontrol ederek ortadan kaldırabiliyor. 

Genel olarak kapsamlı bir virüs tespiti yapabilen gerçek zamanlı yahut istediğiniz belirli zamanlarda kapsamlı bir antivirüs yapan başarılı bir program olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
3.0.58
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,244
HEMEN İNDİR (64.53 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kullanımı kolay
  • Hızlı tarama yapar
  • Gerçek koruma sağlar
  • Tasarım açısından başarılı
  • Çeşitli tarama seçenekleri
  • Türkçe dil desteği
  • Başlangıç tarama