K7 AntiVirus Plus

K7 AntiVirus Plus indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Geniş Çaplı Antivirüs Programı

K7 AntiVirus, casus yazılımlardan, virüslerden, Truva atlarından ve verilerinizden ödün verebilecek diğer tehditlerden uzak durmanız gereken tüm araçları sağlayan kapsamlı bir güvenlik çözümüdür. Arayüz aslında oldukça hoş ve tüm özellikler uygulamanın her bölümünde özel sekmelerle ana pencerede iyi düzenlenmiş bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.  Size en başından itibaren K7 AntiVirus'u kullanmak istiyorsanız, öncelikle bilgisayarınızdaki diğer antivirüs özümlerini kaldırmanız gerektiğini söyler. Aksi takdirde yükleyemezsiniz.

Security Center” yani program içerisinde yer alan "Güvenlik Merkezi" sizi programın bileşenlerinin çalışma şekli konusunda bilgilendirmektedir. "Görevler" sekmesi yeni bir tarama başlatmanıza veya diğer yönetim görevlerini gerçekleştirmenize olanak tanır. K7 AntiVirus, bilgisayarınızın virüs, solucan ve Truva Atları, casus yazılımları, çeviriciler, reklam yazılımı, bilgisayar korsanlığı araçları ve web üzerinde olabilecek diğer kötü amaçlı dosyalar tarafından bulaşmasını engeller.
 Bu bağlamda, gerçek zamanlı dosya ve e-posta taraması, gelişmiş davranışsal ve sistem izleme ve koruma istismarını sağlamak için özel araçlar bulunur.

Hızlı, eksiksiz, özel veya sadece gizli kök setleri gibi çoklu tarama modları vardır, ancak K7 AntiVirus da bazı ilave güvenlik araçlarına sahiptir. Örneğin, bilgisayarı güvenlik açıkları ve düzeltme ekleri, anormal değişiklikler veya izleme çerezleri için tarayabilirsiniz. 
 
En yeni virüs tanımlarının bilgisayarınıza hemen teslim edilmesini sağlamak için bir otomatik güncelleme özelliği taşır; aynı zamanda taramaları planlamak, karantinaya alınan dosyaları yönetmek veya güvenlik geçmişini görüntülemek için ayrı yardımcı araçlarda vardır. "Ayarlar" menüsü kesinlikle büyük ve gerçek zamanlı koruma, e-posta tarama, mesajlaşma ve ofis eklentileri, sistem monitörü ve isteğe bağlı tarayıcı, harici cihazlar ve temel olarak pakete dahil olan her şeyle ilgili devasa bir dizi seçenek sunuyor.

Son olarak, bilgisayarınızın her zaman güvenli tarafta kalmasını sağlamak için K7 AntiVirus, sanal klavye, Autorun malware artı Windows ve internet geçici dosyaları temizlemek için bir çeşitli işe yarar araçları bünyesinde bulundurmaktadır.

K7 AntiVirus'ın düzgün çalışması için orta düzeyde bir CPU ve RAM'e ihtiyaç duyulmaktadır; bu nedenle eski makinelerde, özellikle de bir sistem taraması yaparken bazı yavaşlamalar olabilir. Ama sonuçta, K7 AntiVirus, güvenlik piyasasındaki en büyük oyunculardan biri haline geldi ve güçlü bir antivirüse ihtiyaç duyduğunuz sürece bunu da denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
15.1.0296
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,366
HEMEN İNDİR (160 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?