Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

AdventureQuest 3D

reklam

Android için Ödüllü Macera Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Online bir macera deneyimine hazır mısınız?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış AdventureQuest 3D oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. World of Warcraft benzeri bir online rol yapma oyunu olduğundan hoşunuza gidecektir. Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. 

AdventureQuest 3D nasıl oynanır?

Fantastik bir dünyaya konuk olduğumuz AdventureQuest 3D oyununda kendi kahramanımızı seçip maceraya atılıyoruz. Oyun içerisinde farklı kahramanlardan istediğimizi seçmemiz de mümkün. Her kahramanın kendine has özellikleri bulunuyor. Sahip oldukları yetenekler sayesinde her biri farklı bir oyun tecrübesi sunuyor. 

AdventureQuest 3D oyununda kahramanlarınızla başladığınız macarada görevleri tamamlamanız bununla birlikte düşmanlarınızı da yok etmeniz gerekiyor. Bu sayede tecrübe puanı kazanmanız da mümkün oluyor. Zindanlara girip bölüm sonu canavarlarıyla savaşabileceğiniz AdventureQuest 3D oyununda büyülü silahların dışında zırhlara erişmeniz de mümkün. 

Oyunun en güzel yanı ise cress platform desteğini bulunduruyor olmasıdır. Yani AdventureQuest 3D oyununu oynarken kaldığınız yerden bilgisayarınız yada iOS cihazınızda kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu için AdventureQuest 3D'yi mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4.5
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,040
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.