AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Ödüllü Online Macera Oyunu

Benzersiz macera öğelerinin yer aldığı AdventureQuest 3D oyununa ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış AdventureQuest 3D oyununda PvP formatları yer almaktadır. 

AdventureQuest 3D oyunu çapraz platform desteği sunduğu için oyuna kaldığınız yerden bilgisayar yada Android cihazlarınızda devam edebilirsiniz. Gerçek zamanlı savaş sisteminin yer aldığı oyunda sürekli olarak genişleyen dünyada macera peşindeyiz.  

Başarılı bir ekip tarafından yapılan oyun dünyanın her ülkesinde gizemli olayları önünüze getiriyor. Fantastik bir dünyanın kapıları sonuna kadar açılıyor. AdventureQuest 3D oyununda bölüm sonu canavarlarla bir araya gelebilir bununla birlikte özel silahlar ve zırhlar da kazanabilirsiniz. Size verilen görevleri tamamlayarak puan toplamanız da mümkün.

Oyunda her karakterin kendine has özellikleri bulunuyor. Bu sayede her kahraman farklı bir deneyim yaşaıyor. İstediğiniz karakteri seçebiliyor ve macerada görevleri tamamlayarak düşmanlara karşı kendi yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Genel olarak etkileyici bir ortamın yer aldığı başarılı bir oyun olup ücretsiz olarak sunuluyor olmasından dolayı AdventureQuest 3D'yi iPhone ve iPad cihazlarınızda bir şans vermenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,274
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?