Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Dawn of Titans

reklam

Android için Destansı Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Efsane şampiyonlar eşliğinde devasa bir savaşa hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Dawn of Titans oyununda aksiyon dolu anlar yaşamamız mümkün. Devasa savaşların yaşandığı oyunda harika grafikler bizlere eşli ediyor. Bununla birlikte oynanışı açısından başarılı olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dawn of Titans oyununda düşmanlarımızı yok etmek için büyük bir mücadele veriyoruz. 

Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi savaş oyunlarından biridir. Muazzam savaşların yaşandığı oyunca dev titanlar dışında binlerce savaşçıya karşı mücadele ediyoruz. Düşman topraklarını ele geçirmek için ordumuzu geliştirmemiz ve savaşlara katılmamız gerekiyor. Aksiyon ve strateji öğelerinin bir arada yer aldığı oyunda krallığınızı kurup düşmanlara karşı mücadele veriyorsunuz. 

Gerçek zamanlı savaş kontrolünün yer aldığı oyunda ittifak etkinlerine katılmanız da mümkündür. Ekipmanınızı geliştirmenize ve oyuncularla destansı savaş yaşayabileceğiniz Dawn of Titans oyunununa Android cihazlarınızda bir şans vermenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
680
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.