Dawn of Titans

Dawn of Titans indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Destansı Savaş Oyunu

Efsane şampiyonlar eşliğinde devasa bir savaşa hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Dawn of Titans oyununda aksiyon dolu anlar yaşamamız mümkün. Devasa savaşların yaşandığı oyunda harika grafikler bizlere eşli ediyor. Bununla birlikte oynanışı açısından başarılı olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dawn of Titans oyununda düşmanlarımızı yok etmek için büyük bir mücadele veriyoruz. 

Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi savaş oyunlarından biridir. Muazzam savaşların yaşandığı oyunca dev titanlar dışında binlerce savaşçıya karşı mücadele ediyoruz. Düşman topraklarını ele geçirmek için ordumuzu geliştirmemiz ve savaşlara katılmamız gerekiyor. Aksiyon ve strateji öğelerinin bir arada yer aldığı oyunda krallığınızı kurup düşmanlara karşı mücadele veriyorsunuz. 

Gerçek zamanlı savaş kontrolünün yer aldığı oyunda ittifak etkinlerine katılmanız da mümkündür. Ekipmanınızı geliştirmenize ve oyuncularla destansı savaş yaşayabileceğiniz Dawn of Titans oyunununa Android cihazlarınızda bir şans vermenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,510
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?