Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Racing Horizon

reklam

Android için Etkileyici Araba Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Polislerden kaçacağınız ve zamanla yarışacağınız aksiyon dolu bir yarış oyununa hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız adına hazırlanmış Racing Horizon oyununda oyunseverleri muhteşem anlar bekliyor. Mobil platformda yer alan iyi bir yarış oyunu olup Need For Speed'e olan benzerliğiyle tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. 

Zamanla yarışacağınız multiplayer olarak yarışlarda tozu dumana katacağınız Racing Horizon oyunu Android için sunulmaktadır. Polislerden kaçıp trafikte çılgın sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Aksiyon dolu anlar sunan oyun grafikleri bakımından etkileyici olmasıyla öne çıkıyor. Racing Horizon oyunun içerisinde yer alan kariyer modunda görevleri tamamlama ve nice aksiyona karışabilirsiniz. 

Adrenalin dolu 5 zorlu modun yer aldığı Racing Horizon oyununda arkadaşlarınızla yarışma fırsatı yaşıyor ve özel yarışlar düzenleyerek turnuvalara da katılabiliyorsunuz. Multiplayer modu dışında akan trafikte zorlu sürüş deneyimi de yaşayabilirsiniz. Trafik modunda ter dökerek ilerleyebilir ve her seferinde en iyi süreyi yapmak için sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Stresten uzak bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler ise uzak sürüş deneyimi sunan serbest modu tercih edebilir. Farklı hava koşullarının yer aldığı Racing Horizon oyununda sizlerinde keyifli anlar yaşayacağınızı düşünüyorum. Bu nedenle Android cihazlarınızda bu oyun bir şansı hak ediyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.8
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
919
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.