Racing Horizon indir
Racing Horizon

Racing Horizon indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Zorlu Beceri Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız adına hazırlanmış Racing Horizon oyununda iyi bir araba yarış deneyimi yaşayabilirsiniz. Racing Horizon oyunu Need For Speed kadar kaliteli bir yapım olmasıyla ön plana çıkıyor. Yerli yapım olup indirmesi ücretsiz olan oyunda multiplayer oynama seçeneği de sizlere eşlik ediyor. 

Filmleri aratmayan sahneleri yaşayabileceğiniz polis modu ile aksiyon dolu anlar yaşayacağınız Racing Horizon oyunu akan trafikte hızınızı kesmeden son sürat yol almanızı isteyen trafik modunu bulundurmaktadır. Zorlayıcı görevleri gerçekleştirmek için kariyer modunu başarılar kazandığınız zamanla yarış modunu kullanabilirsiniz.

Yahut tamamen serbest bir oynama deneyimi yaşamak istiyorsanız içerisinde yer alan serbest modu da oynayabilirsiniz. Racing Horizon oyununda her araba için ayrı hazırlanmış kaydedilmiş gerçekçi bir motor yer almaktadır.

Göz alıcı grafiklerin yanısıra konsol kalitesinde görsellerin yer aldığı Racing Horizon oyununda farklı kamera açıları bulunmaktadır. Eğer sizde keyifli bir yarış oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Racing Horizon'u Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,679
HEMEN İNDİR (218 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?