Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

uCiC

reklam

Android İçin Mekanlarla İlgili Sorulara Cevap Verme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli cihazınızda kullanabileceğiniz uCiC uygulaması kullanıcılarına farklı bir açıyla geliyor. Android telefon yada tablet kullanıcılarının kullanabileceği uCiC uygulaması sayesinde sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama temel olarak sizlere bir mekanda neler olduğunu anlık olarak öğrenme isteğinizi karşılaşamak için hazırlanmıştır. Mekanlara dair fikir sahibi olmak için uCiC uygulaması fotoğraf çekme özelliğinden faydalanarak mekanın bulunduğu bölgeyi haritada işaretledikten sonra içerisinde bulunan tüm kullanıcılara bildirim gidiyor. Eğer bildirimi gören bir kullanıcı olursa sizin talebinize vevap vermeyi kabul ettiği zaman mekana giderek fotoğraf çekiyor ve size bu fotoğrafları gönderiyor.

Uygulama bu mantıkta işleyen güzel bir uygulama olup yardım karşılığında size iyilik yapan kişiye karma puanı göndererek teşekkür ediyorsunuz. İçerisinde bulundurmuş olduğu gizlilik seçeneklerine bağlı olarak dilerseniz karşıdaki kullanıcı ekleyebiliyor yada özel mesaj gönderebiliyorsunuz. Mesaj almak istemeyen yada arkadaş kabul etmeyen kullanıcılar ise anonim olarak taleplere cevap verebilir. 

Aynı zamanda devamlı olarak talepte bulunmanızı sınırlayan uygulama Karma kazanmanız gerekliği ile güzel hazırlanmış. Bu sayede sürekli insanları meşgul eden kişilerin ortaya çıkmasını da engelliyor. Ha uygulamayı kullanarak sürekli bildirim alacaksınız diye birşey yok. Bunları ayarlayabilirsiniz. 

Eğer sizde bu ilginç sosyal ağ ve soru cevaplama uygulamasını kullanmak istiyorsanız Google Play'den ücretsiz olarak edinebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
855
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.