Clubhouse indir
Clubhouse

Clubhouse indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Android için Sesli Sosyal Clubhouse Uygulaması

İşin özü şu: Telefonunuzda, başkalarının canlı konuşmalarını dinlemenize izin veren bir uygulamanız olduğunu hayal edin. Ama ürpertici bir şekilde değil; bu insanlar duyulmak istiyor. Hatta ünlü olabilirler veya en azından ilginç veya bilgili olabilirler (yine de garantisi yoktur). Ve sohbete katılma fırsatınız olabilir. Bunu sesli sohbet sosyal ağı olarak düşünün.

Geçen yıl kurulan Clubhouse, Mayıs 2020'de 1.500 kullanıcıya sahipken Aralık ayında 600.000'in üzerine çıktı. Tüm karmaşa, canlı sohbet odaları için yalnızca davet edilen bir platformla ilgilidir - podcast'leri düşünün, ancak katılabilirsiniz.

Bir Clubhouse kullanıcı adı rezerve edin, bekleme listesine alın ve bağlı arkadaşlarınıza bir Clubhouse daveti istediğinizde üye olabilirsiniz.  Her yeni kullanıcı, başka bir kişiyi katılmaya davet edebilir. Bir tane aldıktan sonra , uygulamayı açın ve takip edeceğiniz kişileri veya konuları seçmeniz istenir. Neyi ve kimi seçtiğinize bağlı olarak, halihazırda devam eden ve gelecek olan tartışmaların bir listesini kaydırabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan (tabii ki onlar da davet almışlarsa)  onları takip edebilirsiniz. Ayrıca, ilginizi çekebilecek tartışmalar olduğunda uyarılar almak için bildirimleri de etkinleştirebilirsiniz.

Uygulamanın hayatındaki bu noktada, erişim elde etmek için mevcut bir kullanıcı tarafından davet edilmeniz gerekir. Şu an itibariyle, yeni gelenler arkadaş göndermek için yalnızca bir veya iki davetle sınırlıdır. 

Clubhouse'da kendinize ait bir oda açabilirsiniz ve büyük ölçüde ne tür bir sosyalleşmenin ortaya çıkacağını kontrol edebilirsiniz. Konu Eklemeyi seçtiğinizde, odayı Açık, Sosyal ve Kapalı yapma arasında seçim yapmanız istenir. Açık bir oda, göründüğü gibi - uygulamaya göz atan herkese açık olacaktır. Bir sosyal oda, yalnızca uygulamada doğrudan bağlı olduğunuz kişiler (örneğin, takip ettiğiniz kişiler) tarafından kullanılabilir ve kapalı bir oda, yalnızca sizin ve değerli gördüğünüz kullanıcılar için özel bir odadır. Tek tek kişilere odaya katılmaları için ping atabilirsiniz, böylece kimse eğlenceyi kaçırmaz. 

Çok utangaç mı? Sesinden nefret mi ediyorsun? Ne söyleyeceğinden emin değil misin? Clubhouse odalarına "adım attığınızda" sesiniz kapatılır (bunu sadece "Odaya Katıl" ı tıklayarak yapabilirsiniz) ve istemiyorsanız asla açmak zorunda kalmazsınız. İçeri girdikten sonra, "elini kaldır", "konuşma isteğinde bulun" seçeneğine tıklayabilir veya hemen devam edip kendi sesini açabilirsiniz. Ayrıca dışarı çıkma zamanı geldiğinde basitçe "sessizce ayrılabilirsiniz

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
7,714
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 4
5
1
4
1
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kullanıcı dostu arayüzü
  • Ücretsiz
  • Sadece sesli görüşmeler
  • Grup görüşmeleri
EKSİLERİ
  • Yazılı ve görsel içerik yok