Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Facebook Mobil
Android için Facebook Messenger Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Facebook Mobil uygulamasını Android cihazınız üzerinde kullanarak Facebook hesabınıza girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilmeniz için hazırlanmış olan Facebook sitesine artık bir uygulama kadar yakınsınız. Facebook üzerinde olan bitenleri takip edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Facebook uygulamasından istediğimiz şey aslında hızlı olması.

Arkadaşlarınızla iletişim kurmak için en hızlı yollardan biri olan Facebook'u Android cihazınızda kullanarak hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Facebook'un sunmuş olduğu tüm özelliklerden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Durum güncellemesi, yer bildirimi, fotoğraf paylaşımı ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında profilinizi düzenleyebilir yada arkadaşlarınızın profillerine göz atabilirsiniz. 

Uygulama içerisinde bulunan mesajlaşma seçeneği sayesinde arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Eğlenceli sohbet için içerisinde bulunan sevimli ifadeleri kullanabilirsiniz. 

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

 

Canlı yayın özelliği sayesinde katıldığınız gruplarda, sayfalarınızda yahut kişisel hesabınız üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız canlı yayına yorum yapabilir ve bu sayede onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Facebook canlı yayın özelliğini kullanabilmeniz için Facebook uygulamasını son sürüme güncellemeniz gerekmektedir.

Facebook'un web sürümü kadar başarılı olup tüm özelliklere ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Gönderiyi kaydet özelliği ile gördüğünüz beğendiğiniz bir gönderiyi kaydederek daha sonra hızlı bir şekilde bu kaydettiğiniz gönderiye ulaşabilirsiniz. 

Şık ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulama da hızlı bir yayın akışına da sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın paylaşmış olduğu gönderilere göz atabilir bunlara yorum bırakabildiğiniz gibi beğenebilirsiniz. Facebook uygulamasını Android cihazınız üzerinde kullanmak için indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.7
BOYUT
11 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
569,841
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.