Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

VivaVideo: Video Düzenleme
Android için Video Birleştirme, Efekt Ekleme Düzenleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 ay önce

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış VivaVideo uygulamasıyla fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup 150 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

Google Play'ın öne çıkan düzenleme uygulamalarından biri olup videolarınızı birleştirme konusunda da yardımcı olmaktadır. Cihazınızda yer alan birden fazla videoyu yanyana getirip daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca her bir video için farklı filtre ve efekt ekleyebileceğiniz gibi hepsine aynı işlemi de uygulayabilirsiniz. 

Video hikayenizi oluşturmakiçin hazırlanmış VivaVideo uygulamasıyla günlük anlarınızı birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz. İçerisinde çoklu kayıt seçenekleri de bulundurmaktadır. Kliplerinizi montajlamanıza imkan sağlayan VivaVideo uygulaması farklı kayıt seçenekleri bulundurmaktadır. 

Özellikle Instagram üzerinde paylaşmak amacıyla kullananların sayısı oldukça fazla. Tabii sadece Instagram uygulamasında değil ayrıca diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Uygulama ile sadece birkaç adım sonrası birbirinden güzel videolar oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz cihazınıza depolamak amacıyla video düzenleme işlemi yapabiliyorsunuz. 

Kullanım açısından kolay olan profesyonel düzenleme araçları bulunduran uygulama farklı yazılarla efektlerle, müziklerle, etiketlerle, geçişlerle yahut canlı seslendirmeler ile videolarınızı etkileyici hale getirmenize imkan sağlamaktadır. 

Eğer sizde elinizde bulunan videoları birleştirmek, düzenlemek için yahut etkileyici bir görünüme sahip videolar oluşturmak istiyorsanız VivaVideo uygulamasını Android cihazlarınızda mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.6.9
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
4,559
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.