VivaVideo: Video Düzenleme

VivaVideo: Video Düzenleme indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Profesyonel Video Düzenleme Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış VivaVideo uygulamasıyla elinizde bulunan videoları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulundurmuş olduğu çeşitli özelliklerle videoları birleştirme konusunda sizlere yardımcı olan VivaVideo uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Son derece anlaşılır kolay bir yapıya sahip olan VivaVideo uygulamasıyla videolarınıza efekt verebilir, istemediğiniz yerleri kırpabilir, filtre ekleyebilir ve daha birçok düzenleme işlemiyle profesyonel görünümlü videolar elde edebilirsiniz. Videolara animasyonlu çıkartmalar ve GIF'ler ekleyebilirsiniz. 

Hazırlamış olduğunuz videoları Facebook, Messenger, Youtube, Instagram, Vine, Snapchat, WhatsApp gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi film rulonuza da kaydedebilirsiniz. 

Videoları geiştirmenize imkan sağlayan VivaVideo uygulamasıyla videolarınıza müzik eklemenize imkan sağlamaktadır. Sadece müzik değil dilerseniz kendi sesinizi de kullanabiliyorsunuz. Kolay kullanımı profesyonel düzenleme araçları bulunduran uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak birbirinden güzel videolar elde edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
4.6.6
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,064
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 2
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?