Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Vodafone Yanımda

reklam

Android için Vodafone Servis Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Android telefon ve tabletinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Vodafone Yanımda uygulamasıyla hattınızla ilgili işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup hattınızla ilgili tüm işlemlere hiçbir ücret ödemeden yapabiliyorsunuz. Ayrıca hattınıza özel fırsatları da takip etmeniz mümkün. 

Tarifenizde yer alan ve paketinizde kalan kullanımları yahut güncel faturanıza ait tüm detayları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda faturanızı ödeyebiliyor ve faturasız hatlar da yükleyebiliyorsunuz. Uygulama ile tarife değişikliğinizi de yapabilirsiniz. Farklı bir tarifeye geçiş yapabilir bu tarife hakkında bilgi alabilirsiniz. Tarifenize ek paketlere ait detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. 

3G'yi açabilir yada dilerseniz hattınızı yurtdışı kullanımına açıp kapatabilirsiniz. Tüm bu işlemleri ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirme için tek yapmanız gereken şey Vodafone Yanımda şifresine sahip olmanız. Şifreyi almak için S yazıp 7000'e göndermeniz yeterli olacaktır. Uygulama ile şifrenizi alabilir ve hattınızla ilgili işlemleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Eğer sizde Vodafone hattını kullanıyorsanız ve hattınızla ilgili işlemleri müşteri hizmetleriyle uğraşmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını Android cihazınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.4
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,807
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.