Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Atlas Reactor

reklam

Fantastik Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Renkli grafiklerin yer aldığı sıra tabanlı kurguya sahip gerçek zamanlı bir strateji oyununa ne dersiniz?

Fantastik öğelerin yer aldığı renkli karakterlerin yer aldığı Atlas Reactor oyununa kendine has grafikleriyle bu kategoride kendisine benzeyenlerden bu şekilde sıyrılıyor. 

Uzaylıdan tutun mutanta, insan tutun robata kadar 16 ayrı savaşçı seçeneği bulunan Atlas Reactor oyununda her oyuncunun 5 farklı özel yeteneği ile keyifli bir oyun deneyimi kaçınılmaz oluyor. Savunma kalkanı, görünmezlik, ışınlanma, zehirleme, tuzak kurma gibi yeteneklerin yer aldığı oyunda çeşitli saldırılar yer alıyor. Bunlardan istediğinizi seçebiiliyorsunuz. Tekli ve çoklu saldırılar yapmanız da mümkün. 

Atlas Reactor oyununun sıra tabanlı diğer oyunlardan ayrılan en önemli ve güzel özelliği ise hamlelerin sırayla değil eş zamanlı olarak yapıyor olmasıdır. Bu sayede savaşın heyecanı bir kat daha artıyor. Rakiplerinizin hamlesini görüp hareket etmek geride kalıyor uygulayacakları stratejiyi tahmin gücünüzü kullanarak belirlemek zorunda kaldığınız için daha iyi statejiler belirleyebiliyorsunuz. 

4'er oyuncudan oluşan 2 takımın katıldığı Atlas Reactor oyununda karşılaşmalar ise ortalama 20 dakika sürebiliyor. Savaş esnadında oyuncuların stratejisini belirleyip hamlesini tamamlamak içn 20 saniye süreniz var. Gerçek oyunculara karşı bir mücadele sergilediğiniz Atlas Reactor oyununda PvP modunda oynayabilir dilerseniz yapay zekaya karşı PvE modunda oyunu tamamlayabilirsiniz. Eğer sizde eğlenceli ancak aksiyonun da eksilmediği fantastik bir strateji oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka Atlas Reactor oyununu denemelisiniz. Ücretsiz olduğundan her kullanıcı rahatlıkla ulaşabilir. 

Atlas Reactor Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista ve üzeri
İşlemci: Quad Core. Intel(R) Core(TM) i5-2520M CPU ~2.5GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz equivalent or higher 
Bellek: 4 GB RAM 
Ekran Kartı: Display Memory: 1696 MB - Min. Shader Level: 3.0 - Supports Render Textures 
DirectX: Sürüm 9.0c 
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı 
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
952
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.