Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Civilization VI

reklam

Medeniyet İnşa Etme Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Ünlü medeniyetleri yeniden inşa etmeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Civilization VI oyununda ünlü medeniyetleri inşa etmeye çalışıyorsunuz. Başarılı bir yapıya sahip strateji oyunu olup Civilization serisinnin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 

Dönemin en iyi oyunlarından olup bizi bilgisayar başına kilitlemeyi başaran Civilization VI oyuynu başarılı bir strateji oyunudur. Zengin içerikli bir strateji oyunu olup oyunda temel olarak oyuncuların kendi medeniyetlerini inşa etmeye çalıştıkları ve dünyanın en gelişmiş medeniyeti olmak için mücadele ediyoruz. Oyunda başarı elde etmek için herşeye neredeyse sıfırdan başlamamız gerekiyor. 

Medeniyetimizin kontrolünü ise Taş Devri'nden itibaren devr alıp ilermeye çalışıyoruz. Hiçbir teknolojiye henüz sahip değilken kendi yolumuzu çizmeye çalıştığımız Civilization VI oyununda tekerler, ateş ve kesici aletleri keşfettikten sonra bile sıra medeniyetimizin temellerini atmaya geliyor. 

Oyunda medeniyetimizi geliştirirken farklı çağları kapsayan uzun bir sürece dahil olup ilerlemeye başlıyoruz. Taş Devri'nden sonra Orta Çağ ve Orta Çağ'dan sonra Rönesans ve Reform, coğrafi keşifler, sanayileşme çağı, dünya savaşları derken günümüz çağına doğru geliyoruz.. 

Günümüz çağına varana kadar baya yol kat ettiğimiz Civilization VI oyununda diplomasiyi etkili bir şekilde yürütmeniz gerekiyor. Tatmin edici başarılı bir grafik kalitesine sahip olan Civilization VI oyununu Windows bilgisayarınızda oynayarak iyi bir strateji deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Civilization VI Sistem Gereksinimleri
- 64 bit Windows 7, 64 Bit Windows 8.1 veya 64 bit Windows 10 işletim sistemi

- 2.5 GHz Intel Core i3 işlemci veya 2.6 GHz AMD işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB AMD 5570 veya Nvidia 450 ekran kartı

- DirectX 11

- 12 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,790
GELİŞTİRİCİ
2K
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.