Zombie Anarchy indir
Zombie Anarchy

Zombie Anarchy indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Ücretsiz Zombi Temalı Strateji Oyunu

Zombilerin yer aldığı aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Strateji öğesinin ön plana çıktığı Gameloft tarafından hazırlanmış yeni bir strateji oyunudur. Ücretsiz olarak Windows bilgisayar kullanıcılarına sunulan Zombie Anarchy oyununda acımasız bir zombi kıyametinin ortasında kendimizi buluyoruz. 

Oyunda zombiler şehirleri istila etmeye çalışacak ve insanlar zor durumda kalacak. Bununla birlikte insanlar en temel ihtiyaçları olan yemek ve su gibi gereksinimlerini dahi karşılayamacak olup ölüm kalım mücadelesi verecek. Oyunda karşımıza çıkan tehlikeli yaratıklar dışında sahip olduğumuz şeyleri yağmayalacak insanlar da bulunuyor.

Hatta öyle ki bazı insanlar zombilerden bile daha zararlı olabiliyor. Sahip olduklarımızı yağmalamaya çalışan diğer insanlar zombilerden tehlikeli olduğundan bize medeniyeti baştan inşa etmek düşüyor. İnsanların huzur içerisinde yaşayabileceği bir yer için mücadele verdiğimiz Zombie Anarchy oyununda ilk başta tek bir kahramanla başlıyoruz. Maceramız sürdükçe iyi bir yere geldikçe farklı yeteneklere sahip oluyoruz.

Zombie Anarchy nasıl oynanır?
Oyun stratejik olup hamlelerinizi yapmadan önce iyi bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. lk iş olarak kampımızı kuruyoruz. Ardından bu kampta yaşamımızı sürdürüyoruz. Öyle ki operasyonlarımızı da burda yönetiyoruz. Kampı kurduktan sonra kahramanlarımıza erzak ve kaynak toplamak için haritanın farklı yerlerine gönderiyoruz. PvP savaşlarında ise diğer oyunculara karşı yeteneklerimizi göstermeye çalışıyoruz. 

İçerisinde gerçek zamanlı savaş sisteminin yer aldığı kaliteli grafiklerin ve etkileyici ses efektlerinin bulunduğu Zombie Anarchy oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,531
HEMEN İNDİR (Bilinmiyor )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?