Battle Islands: Commanders indir
Battle Islands: Commanders

Battle Islands: Commanders indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

2. Dünya Savaşı Temalı Oyun

2. Dünya Savaşı temalı harika bir strateji oyununa ne dersiniz?

Windows bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu anlar yaşayabileceğiniz başarılı bir strateji oyunudur. Farklı cephelerde geçen savaşlara katıldığımız Battle Islands: Commanders oyununda oyunda tarafımızı seçip savaş alanına çıkıyor ve taktiklerimizi konuşturmaya çalışıyoruz. 

Ayrıca oyunun en güzel tarafı gerçek zamanlı olarak maçlar yapmaya izin veriyor olmasıdır. Hızlı maçlar yaparak savaşlara çıkmadan önce kendi kart destenizi oluşturmanız gerekmektedir. Oyunda destelerdekikartlar  ise savaş araçlarını, farklı askerleri ve güçleri savaş alanı üzerinde kullanmamıza olanak sağlamaktadır. Battle Islands: Commanders oyununda kartlarımızı nerde ne zaman kullanacağımızı da kendimiz belirleyebiliyoruz. Kartlarınızın ne kadar güçlü olduğu ise oyun yerindeki başarısını belirtmektedir. 

Farklı savaş alanlarında savaşarak ilerlediğimiz Battle Islands: Commanders oyununda arkadaşlarınızla kendi aranızda kart takası yapmanız da mümkün. Ortalama grafiklere sahip olmasından eski bilgisayarlarda da akıcı bir oyun deneyimi sunacağını umuyorum. Eğer sizde kart strateji oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Battle Islands: Commanders'ı denemelisiniz. 

Battle Islands: Commanders Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 210, Radeon HD 5450 veya Intel HD Graphics 3000 ekran kartı

- DirectX 10

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,993
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?