Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Battle Islands: Commanders
2. Dünya Savaşı Temalı Oyun

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

2. Dünya Savaşı temalı harika bir strateji oyununa ne dersiniz?

Windows bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu anlar yaşayabileceğiniz başarılı bir strateji oyunudur. Farklı cephelerde geçen savaşlara katıldığımız Battle Islands: Commanders oyununda oyunda tarafımızı seçip savaş alanına çıkıyor ve taktiklerimizi konuşturmaya çalışıyoruz. 

Ayrıca oyunun en güzel tarafı gerçek zamanlı olarak maçlar yapmaya izin veriyor olmasıdır. Hızlı maçlar yaparak savaşlara çıkmadan önce kendi kart destenizi oluşturmanız gerekmektedir. Oyunda destelerdekikartlar  ise savaş araçlarını, farklı askerleri ve güçleri savaş alanı üzerinde kullanmamıza olanak sağlamaktadır. Battle Islands: Commanders oyununda kartlarımızı nerde ne zaman kullanacağımızı da kendimiz belirleyebiliyoruz. Kartlarınızın ne kadar güçlü olduğu ise oyun yerindeki başarısını belirtmektedir. 

Farklı savaş alanlarında savaşarak ilerlediğimiz Battle Islands: Commanders oyununda arkadaşlarınızla kendi aranızda kart takası yapmanız da mümkün. Ortalama grafiklere sahip olmasından eski bilgisayarlarda da akıcı bir oyun deneyimi sunacağını umuyorum. Eğer sizde kart strateji oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Battle Islands: Commanders'ı denemelisiniz. 

Battle Islands: Commanders Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 210, Radeon HD 5450 veya Intel HD Graphics 3000 ekran kartı

- DirectX 10

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,352
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.