Siegecraft Commander indir
Siegecraft Commander

Siegecraft Commander indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Strateji Kale Savunma Oyunu

Siegecraft Commander ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor!

Eğlenceli oyun dinamiklerine sahip olan oyun mizahi bir yaklaşım sunuyor. Strateji oyunlarını seven Windows kullanıcılarını memnun edecek olan oyunda eğlenceli oyun dinamiklerinin yer alıyor olması oldukça etkileyici bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Fantastik bir dünyaya konuk olduğumuz oyunda geçen savaşlara katılıyor bununla birlikte her oyuncu kendi kalesini inşa edebiliyor kalesini düşmanlarının saldırılarına karşı korumaya çalışıyoruz. Siegecraft Commander oyununda bir yandan düşman kalesine saldırmamız bir yandan da rakiplerimizin kalesini yok etmemiz gerekiyor. Bu kalelere Keep adı veriliyor bununla birlikte keep'lerimizi korumak amaçlı sağlam savunma kuleleri inşa etmemiz lazım.

Aynı zamanda mevcut binalarımız üzerinde ek kuleler yerleştirerek onları güçlendirmemiz de mümkün oluyor. Düşman kalesine yani keep'lere saldırı yapamk için büyük bir mücadele sergilememiz gerekiyor. Oyunda geçen savaşlarda 2 taraftan birini seçiyoruz. Kertenkeleler ve şovalyeler kendilerine has binalarla savunma kuleleriyle karşımıza çıkıyor. Onları güçlendirerek düşman kalesine saldırı yapmak için katapultları kullanabiliyoruz. Ooyunda savaşlarda inekleri kullanarak düşman dinalarını çökeltebiliyor bu katapultlarla taş niyetine fırlatabiliyoruz. 

Siegecraft Commander oyununda yer alan fizik motoru ise oldukça dikkat çeken diğer etkenlerden biri olup mesela bir binayı yıkdığınız zaman demoni etkisi oluşturarak çevresindeki binaları da yıkayabiliyor. Bununla birlikte düşman kulelerine binalarına saldırı düzenlerken hassas nişan almamız büyük önem arz ediyor. Heyecan dolu çok oyunculu karşılaşmaların da sunulduğu eğlenceli bir oyun olup denemenizi öneriyorum. 

Siegecraft Commander Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 4 GB RAM

- SSE2 destekli işlemci

- DirectX 9 ve Shader Model 3 desteğine sahip ekran kartı

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,513
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?