Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

AutoKrypt

reklam

Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Dosyaları ve klasörleri, bu uygulamayı otomatikleştirmeyi amaçlayan güçlü yöntemler ve algoritmalar kullanarak şifreleyebilirsiniz. Özellikle çok hassas bilgileriniz varsa, dosyalarınızı ve klasörlerinizi korumak her zaman önemlidir. AutoKrypt, dosyaları ve klasörleri otomatik olarak şifrelemek veya şifrelerini çözmek üzere tasarlanmış bir programdır.

Uygulama, basit bir arayüze ve temiz bir düzene sahiptir; bu da, tüm kullanıcılar tarafından anlaşılmasını kolaylaştırır. Belirtildiği gibi, program şifreleyebilir ve dosya ve klasörlerin her türlü şifresini çözebilir. Şifre, kamu ve özel anahtarlar, gizli anahtarlar, OpenPGP şifreleri genel ve özel anahtarlarıyla birlikte çalışabilir.

Birden fazla görev gerçekleştirebilen program dosyaları şifreleyebilir ve tüm bir klasörün ayrıca alt klasörlerini de şifrelemenize olanak sağlıyor. Anahtar Mağazası yöneticisi harici kullanım için anahtarları içe aktarmanıza veya dışa aktarmanıza izin verir.

Günlük dosyalarınız ve işleriniz için güvenli bir program olup bu yönde ihtiyaçlarınızı giderebilecek iyi bir hizmet olduğunu söylememiz de mümkün. Sezgisel düzeni sayesinde daha az tecrübesi olan kullanıcıların da işini kolaylaştıracaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
11.18
BOYUT
39.5 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
922
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.