Passwords Base indir
Passwords Base

Passwords Base indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Şifre Saklama Programı

Başka kullanıcıların görmesini istemediğiniz bilgileri şifrelemek için iyi bir programa gerek duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Kullanım açısından kolay olup istediğiniz araçları kullanmanıza imkan sağlayan Passwords Base programı sayesinde bilgilerinizi başka kullanıcılar tarafından görüntülenmesine engel olabilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan program son derece iyi bir hizmet sunuyor. Kurulumdan sonra, kullanıcıların programın ana menüsüne erişmeyi sağlayan ve kullanıcıların istediği zaman değiştirilebilen bir ana parola deyimi oluşturmaları program tarafından istenilmektedir. Basit işlevlerle sezgisel uygulama sunan program şifreli ve şifrelenmiş olan depolama ortamı için iyi bir hizmet sunuyor. 

Yardımcı programın yüklenmesi kolay olup bununla birlikte düzgün çalışabilmesi adına Microsoft .NET Framework hizmetinin yüklü olması gerekmektedir. Birden fazla uygulama için kullanıcı adınızı ve şifrenizi güvenle bu program aracılığıyla saklayabilirsiniz. 

Şifreli olan listenizi şifrelenmiş bir dosyaya aktarmanız mümkün. Genel olarak program kullanım açısından kolay başarılı bir şifre yöneticisi hizmeti sunduğundan tercih edilebilir bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
6.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,713
HEMEN İNDİR (698 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?