Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Passwords Base
Şifre Saklama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Başka kullanıcıların görmesini istemediğiniz bilgileri şifrelemek için iyi bir programa gerek duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Kullanım açısından kolay olup istediğiniz araçları kullanmanıza imkan sağlayan Passwords Base programı sayesinde bilgilerinizi başka kullanıcılar tarafından görüntülenmesine engel olabilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan program son derece iyi bir hizmet sunuyor. Kurulumdan sonra, kullanıcıların programın ana menüsüne erişmeyi sağlayan ve kullanıcıların istediği zaman değiştirilebilen bir ana parola deyimi oluşturmaları program tarafından istenilmektedir. Basit işlevlerle sezgisel uygulama sunan program şifreli ve şifrelenmiş olan depolama ortamı için iyi bir hizmet sunuyor. 

Yardımcı programın yüklenmesi kolay olup bununla birlikte düzgün çalışabilmesi adına Microsoft .NET Framework hizmetinin yüklü olması gerekmektedir. Birden fazla uygulama için kullanıcı adınızı ve şifrenizi güvenle bu program aracılığıyla saklayabilirsiniz. 

Şifreli olan listenizi şifrelenmiş bir dosyaya aktarmanız mümkün. Genel olarak program kullanım açısından kolay başarılı bir şifre yöneticisi hizmeti sunduğundan tercih edilebilir bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.0
BOYUT
698 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,683
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.